В результаті нападу ніхто з туристів не постраждав, імовірно, атака була здійснена з метою налякати приїжджих. Затриманий один підозрюваний у нападі, ще одного шукають.Египетский полицейский. Архивное фото

КАЇР, 7 січня — РІА Новини, Маргарита Кислова. Напали на готель і автобус з туристами у столиці Єгипту використовували не вогнепальна зброя, а петарди і салюти, повідомляє в четвер новинний портал “Аль-Масрі аль-Яум” з посиланням на джерело в органах безпеки Єгипту.ЗМІ: в автобусі у обстріляного в Каїрі готелю були туристи з Ізраїлю

Крім того, за даними джерела, в числі які перебували в автобусі туристів були не ізраїльтяни, а ізраїльські араби і палестинці.

Раніше єгипетські ЗМІ повідомили, що двоє невідомих на мотоциклі в четвер вранці обстріляли картечних патронами готель і автобус з туристами в районі Ель-Гіза біля пірамід в Каїрі. В будівлі готелю були розбиті вікна фойє, скла також були вибиті в деяких припарковані поруч автомобілі. Ніхто з туристів і постояльців готелю не постраждав. Затриманий один підозрюваний у нападі, ще одного шукають, його особа встановлена.

Як повідомив один з туристів, що знаходилися в автобусі, пасажири були налякані гучними ударами. Імовірно, напад було організовано з метою налякати туристів.