Деньги

НИЖНІЙ НОВГОРОД, 3 лютого – РІА Новини. Нижегородські підприємства будіндустрії за останні п’ять років направили більше 14 мільярдів рублів власних і залучених коштів на модернізацію своїх виробництв, повідомили в середу в міністерстві будівництва, ЖКГ та ПЕК регіону.

«В цілому за останні 5 років на модернізацію виробничої бази будівельного комплексу було спрямовано понад 14 мільярдів рублів, що дозволило регіону значно знизити залежність від імпортних будівельних матеріалів», — заявив регіональний міністр будівництва, ЖКГ та ПЕК Ігор Донато, слова якого наводяться в повідомленні.

Наприклад, в минулому році в області реалізували два великих інвестпроекту. Зокрема, було відкрито завод з виробництва газобетонних блоків компанії «Поритеп ПН» вартістю 1,2 мільярда рублів в Богородському районі та підприємство з випуску фасадних панелей і залізобетонних конструкцій «КМ PRECAST» з обсягом інвестицій 1,7 мільярда рублів в Нижньому Новгороді.

«Нашим забудовникам не загрожує залишитися без виробляються на території Нижегородської області стінових матеріалів, залізобетонних конструкцій і виробів, товарного бетону, виробів з гіпсу, м’яких покрівельних і герметизуючих матеріалів», — зазначив міністр.

У міністерстві також повідомили, що план по введенню житла в регіоні за підсумками 2015 року виконано на 100,4%. Всього на території регіону введено в експлуатацію 1255,5 тисячі квадратних метрів житла, з них у сільській місцевості 398,4 тисячі “квадратів”.