Українців зараз переконують у тому, що росіяни – їхні запеклі вороги, в країні зміцнюється ультраправа ідеологія, як колись у фашистській Німеччині, заявив секретар Ради безпеки РФ Патрушев.Секретарь Совета безопасности РФ Николай Патрушев. Архивное фото Секретар Ради безпеки РФ Микола Патрушев вважає, що на території Росії та України живе один народ, який сьогодні розділений. Про це він заявив в інтерв’ю агентству Ассошіейтед Прес.Патрушев: Україна фактично перебуває під зовнішнім управлінням

“Історично склалося так, що в Росії і на Україні проживає один народ, який в даний час розділений. Зараз українців переконують у тому, що росіяни — їх найзапекліші вороги. На Україні, як колись у фашистській Німеччині, зміцнюється ультраправа націоналістична ідеологія. Молодь виховується за підручниками, в яких проводиться думка, що вся історія України є історія боротьби за незалежність від Росії”, — сказав Патрушев.

Він зазначив, що вважає, що США та Європейський союз “організували на Україні державний переворот, в результаті якого до влади прийшли сили, які провадять антинародну і антиросійську політику”.