Фільм-розслідування про події на Україні, проти показу якого заперечував Київ, повторно вийде в ефір 8 лютого. Французькі глядачі практично одностайно підтримали картину.Дым от пожаров и сторонники оппозиции на площади Независимости в Киеве. Архивное фото Французький телеканал Canal+ повторно покаже фільм “Маски революції” про події на Україні у 2014 році. Інформація про показ розміщена в програмі передач телеканалу на 8 лютого.

Фільм-розслідування режисера Поля Морейры був показаний у Франції в понеділок всупереч проханням Києва. В кінці січня посольство України у Франції пропонував Canal+ переглянути своє рішення про показ фільму.

Картина, створена Морейрою, помітно відрізняється від того, до чого звикли французькі телеглядачі. Тележурналіст розповідає про події на Україні в 2014 році, починаючи від протестних акцій на київському Майдані і закінчуючи трагедією в Будинку профспілок в Одесі.

Аналітик про фільм Canal+ про Майдані: Європа охолола до Українців ході зйомок журналіст розмовляв з представниками націоналістичної партії “Свобода” і формувань “Азов” і “Правий сектор” (заборонений в Росії). Фільм побудований на свідченнях очевидців подій, налаштованих як націоналістично, так і проросійськи. Чимало уваги в розслідуванні приділялася і впливу США на події в країні, зокрема візитів на Україну екс-глави ЦРУ Девіда Петреуса і заступника держсекретаря США Вікторії Нуланд.

Користувачі соціальних мереж висловили практично одностайну підтримку фільму-розслідування “Маски революції”. Франкомовні глядачі особливо відзначили професіоналізм режисера і подякували йому за об’єктивність.

Нема чого на дзеркало нарікати