Розмови про вибори вести рано, зазначив глава республіки. Він підкреслив, що для себе в даний час більш важливим завданням вважає виконання в повному обсязі поточних обов’язків на посаді керівника Чечні.Грозный. Архивное фото

Глава Чечні Рамзан Кадиров заявив, що поки не приймав рішення щодо своєї участі у виборах на пост глави республіки, зазначивши, що ще рано говорити про це, так як потрібно вирішувати поточні завдання.

За його словами, поки рано говорити про це. Пояснює глава республіки своє рішення тим, що “не хоче відволікатися на ці питання”.

“А сьогодні для мене важливо в повному обсязі впоратися з покладеними на мене обов’язками”, – Кадиров написав на своїй сторінці в Instagram, додавши, що вони дуже великі.

Політологи, однак, схиляються до думки, що глава Чечні має намір продовжувати політичну кар’єру.

У свою чергу сенатор від законодавчих зборів регіону Зіяд Сабсаби розповів, що рейтинг Кадирова серед населення Чечні вкрай високий. І у випадку його участі у виборах, його підтримає більшість жителів республіки.

Дорогі друзі! Виявляється наближається термін закінчення моїх повноважень на посаді Глави ЧР. Він закінчується через два місяці. Про це мені нагадали журналісти. І відразу виникли питання, чи я збираюся балотуватися. Я над цим не думав. Впевнений, що, насамперед, по кандидатурі повинен бути вибір Президента Росії. Якщо він говорить, що людина підходить на пост Глави республіки, і народ його підтримує, тоді і варто брати участь. А політик, що рвуться до влади заради влади, нічого не доб’ється. Про вибори говорити рано. Я не хочу відволікатися на ці питання. І ніякого рішення поки не прийняв! А сьогодні для мене важливо в повному обсязі впоратися з покладеними на мене обов’язками. Вони занадто об’ємні! #Кадиров #Росія #Чечня #Вибори

Фото опубліковано Аллах Великий!!! (@kadyrov_95) 2 Лют 2016 у 12:46 PST

Кадиров зізнався, що забув про те, що через два місяці закінчується термін його повноважень на посту глави республіки. Про це, за словами глави Чечні, йому нагадали журналісти. Також чеченський лідер додав, що спочатку свій вибір щодо кандидатури повинен зробити президент.

“Якщо він говорить, що людина підходить на пост глави республіки, і народ його підтримує, тоді і варто брати участь. А політик, який рветься до влади заради влади, нічого не доб’ється”, – уклав він.