Супермаркет ИКЕА в Уфе

КРАСНОДАР, 3 лютого — РІА Новини, Світлана Ісупова. Компанія “ІКЕА МОС (Торгівля та нерухомість)”, дочірня структура шведського рітейлера IKEA планує майже в два рази розширити свої торгові площі Республіці Адигея, повідомив глава регіону Аслан Тхакушинов.

“Компанія ТОВ “ІКЕА МОС (Торгівля та нерухомість)” вже почала передпроектні роботи по розширенню майже в 2 рази торгової площі на території Тахтамукайского району. Обсяг інвестицій складе 9 мільярдів рублів”, – розповів журналістам у середу глава Адигеї.

Він пояснив, що проект передбачає зведення для здачі в оренду нового приміщення площею 111 тисяч квадратних метрів і будівництво нових торговельних об’єктів з продажу спортивних товарів, меблів для дому та товарів для ремонту. Планується, що будівництво завершиться в 2018 році.

“Для нас важлива соціально-економічна складова проекту. Інвестор планує в 2 рази збільшити кількість робочих місць, довівши їх до шести тисяч”, – зазначив Тхакушинов.

IKEA — найбільша в світі роздрібна мережа з торгівлі меблями і предметами домашнього побуту, заснована в 1943 році в Швеції. Групі належить 328 магазинів у 28 країнах світу. Чистий прибуток компанії в 2014-2015 фінроці збільшилася на 5,5%, до 3,51 мільярда євро. У Росії працює 14 магазинів компанії.