Оплата услуг ЖКХ

Депутат Держдуми від “Єдиної Росії” Анатолій Виборний пропонує повністю звільнити від оплати послуг ЖКГ москвичів старше 80 років і ввести 50% пільги для жителів столиці, яким більше 70 років.

“Сьогодні федеральне законодавство дає право регіонам розробляти і впроваджувати подібні пільги. І ми разом з ветеранами обговорили можливість знизити на 50% оплату комунальних послуг для громадян старше 70 років, а літніх людей у віці від 80 років і вище повністю звільнити від оплати ЖКП”, — сказав депутат, слова якого наводить його прес-служба.

На думку парламентарія, сьогодні важливо зрозуміти, наскільки ця ініціатива буде підтримана москвичами.

“Тому тему впровадження пільг по оплаті комунальних послуг для окремих категорій пенсіонерів я піднімаю на своїх зустрічах з населенням. Ветерани ЮАО (Москви) активно підтримали дану ініціативу. Їх думка буде обов’язково враховано в моєму зверненні з цього питання на адресу керівництва міста Москви”, — повідомив депутат.

Виборний зазначив, що сьогодні питання комунальних платежів дуже чутливий для літніх людей. “Багато з них присвятили значну частину свого життя служінню нашій країні і нашому місту. Вважаю, що вони мають право розраховувати на відповідну увагу і турботу з нашого боку”, — підкреслив він.