Строительство транспортной развязки

«Міст Перемоги» вартістю 2,5 мільярда рублів, а також сучасна розв’язка на федеральній трасі Самара — Волгоград в Саратовській області суттєво розвантажили дорожню обстановку в Заволжя, повідомив губернатор регіону Валерій Радаєв на зустрічі з президентом РФ Володимиром Путіним.

«Враховуючи, що поруч атомна станція, завод мінеральних добрив «Апатит», завод «Северсталь», тобто навантаження промислова — величезна, і транспорт додавався за останній час, це була проблема. Ви допомогли, в 2015 році було виділено 2,5 мільярда рублів, і ми в грудні завершили цей проект. Був рік 70-річчя Перемоги, ми і міст назвали «Міст Перемоги». Завершили, незважаючи на всі труднощі», — розповів Радаєв.

Керівник регіону від імені жителів Самарської області подякував президентові за доручення щодо розширення дорожньої мережі на території Заволжжя, де багато цілинних районів і великих населених пунктів. Нову ділянку дороги протяжністю 5 кілометрів, як зазначив він, поєднав два великих району Самарської і Волгоградської області.

Крім того, за словами губернатора, нова сучасна розв’язка протяжністю 15 кілометрів в обхід населеного Елшанка у Воскресенському район, дозволила розвантажити потік машин на федеральній трасі Самара-Волгоград.

«Там швидкість, інтенсивність була досить висока, дорога йшла через населений пункт, а це колоссальнейшая пробка, тому що влітку потік збільшувався в два рази. Теж вирішили питання», — пояснив глава регіону.

Радаєв також розповів Путіну про розвиток регіону та економічної ситуації. За словами губернатора, за підсумками 2015 року було зафіксовано зростання в промисловості, зокрема, металургії та обробної промисловості. «Динаміка є і стійко зберігається в поточному році. Думаю, що тут ніяких потрясінь бути не повинно», — сказав Радаєв.

Говорячи про сільському господарстві Радаєв зазначив, що, незважаючи на посуху в останні роки, вдалося зберегти темпи розвитку, а до 2020 року планується подвоїти валовий збір продукції тепличного господарства.

«Зважаючи на посуху, становище було складне в сільському господарстві. Але Ви також давали доручення (з підтримки сільгоспвиробників). Розглянули п’ять регіонів у самому важкому стані, куди входила і Саратовська область, і в грудні ми отримали підтримку. Це, звичайно, додало настрою, і я думаю, що це була колосальна підтримка для того, щоб нам вже до весняно-польових робіт поточного року вийти підготовленими», — сказав губернатор.

Радаєв доповів також про вирішення питання з чергами в дитячі сади. За його словами, проблема практично вирішена, як за рахунок ремонту, так і за рахунок будівництва нових садочків.