Російські німці задумалися про повернення в Росію з-за непростій ситуації в самій Німеччині, насамперед пов’язаної з напливом біженців, розповів голова партії переселенців і мігрантів ФРН “Єдність” Дмитро Ремпель.Берлин. Архивное фото Близько півмільйона російських німців, які переїхали на постійне проживання в Німеччину, виявляють бажання повернутися в Росію, повідомив голова партії переселенців і мігрантів Німеччини “Єдність” (EINHEIT) Дмитро Ремпель.

Ремпель відвідав Крим з офіційним візитом для обговорення питань співпраці у сфері туризму, спорту та народної дипломатії.Меркель чекає, що біженці повернуться додому після завершення конфліктів

“За нашими оцінками до 500 тисяч людей виявляють інтерес і готові виїхати на територію Російської Федерації. Ця цифра приблизна, тому що точних статистичних даних немає”, — сказав Ремпель в ефірі кримської радіостанції “Росія сьогодні”.

При цьому він підкреслив, що для переїзду необхідна цільова комплексна програма. “Частина людей вже зараз їде досить хаотично, знаходять собі самостійно місце проживання і стикаються з певними проблемами при отриманні виду на проживання, при медичному страхуванні. Якщо буде цільова комплексна програма, то кількість людей буде порівняти з тими цифрами, які ми сказали”, — зазначив Ремпель.

За його словами, російські німці задумалися про переїзд до Росії, з-за непростій ситуації в самій Німеччині, насамперед пов’язаної з напливом біженців.

“Криміногенна ситуація з біженцями вже штовхає людей на те, щоб вони підшукували собі якісь нові країни, куди б вони могли переїхати. І звичайно, знаючи мову, культуру і традиції — Російська Федерація стає привабливою країною для переселення”, — сказав політик.

Раніше він повідомив, що Німеччина втратила через введених санкцій проти Росії більше мільйона робочих місць.

Крим увійшов до складу Росії після місцевого референдуму в березні 2014 року. Україна його результати не визнає і вважає півострів своєї, але тимчасово окупованою територією. США, країни ЄС (в тому числі офіційний Берлін), Японія і ряд інших називають дії РФ анексією і ввели санкції проти неї.