Раніше з’ясувалося, що 13-річна росіянка Ліза ночувала у свого знайомого. Представник прокуратури Берліна Мартін Штельтнер раніше повідомив, що розслідування триває.Полиция Гамбурга. Архивное фото

БЕРЛІН, 1 лютого — РІА Новини, Ангеліна Тимофєєва. Випадок з 13-річною росіянкою Лізою, на щастя, розслідуваний, тема охолола, заявив в понеділок на брифінгу офіційний представник МЗС ФРН Мартін Шефер.

Дівчинка Ліза з Берліна проходить психіатричне лечениеРанее в репортажі російського “Першого каналу” зі слів передбачуваної тітки дівчинки було заявлено про викрадення та зґвалтування дитини мігрантами. У минулу п’ятницю представник прокуратури Берліна Мартін Штельтнер повідомив РІА Новини, що Ліза ночувала у свого знайомого. Молодий чоловік живе з мамою, в їх квартирі правоохоронці знайшли деякі речі Лізи. Хлопець і його мати в даний час проходять по “справі Лізи” в якості свідків, а не обвинувачених. Штельтнер додав, що, незважаючи на те, що прокуратура знає, де ночувала дівчинка, розслідування триває. Мати Лізи заявила, що зараз дівчинка проходить стаціонарне психіатричне лікування”.

“Випадок з… Лізою, на щастя, розслідуваний. Все, що тут ми, я і пан (офіційний представник уряду ФРН Штеффен) Зайберт і, можливо, інші на цьому й іншому місці говорили про нашу довіру, про довіру федерального уряду щодо розслідування берлінської прокуратурою і поліцією, все підтвердилося”, — сказав Шефер, додавши, що “на щастя, у вихідні тема вже охолола”.

Шефер також підтвердив, що глава МЗС ФРН Франк-Вальтер Штайнмайер обговорив цю тему в ході телефонної розмови з російським колегою Сергієм Лавровим у минулу п’ятницю. “Їх звернення до даної теми не стало несподіванкою”, — сказав Шефер, додавши, що вважає “дуже хорошим знаком” відсутність публічних заяв з даного питання після закінчення бесіди міністрів.