Уряд Німеччини підтримує ідею візиту, повідомило джерело, знайоме з ситуацією. Раніше політики з правлячої коаліції висловили побоювання, що прем’єр Баварії має намір шукати підтримки Москви в боротьбі проти міграційної політики Меркель.Хорст Зеехофер. Архивное фото Берлін підтримує ідею зустрічі прем’єр-міністра Баварії Хорста Зеехофера і президента Росії Володимира Путіна, повідомляє агентство Рейтер з посиланням на джерело в німецькому уряді.
Візит соратника Меркель до Москви розколов правлячу коаліцію Німеччини

“Федеральний уряд має інформацію про поїздку, і воно підтримує цю ідею”, — передає агентство. Також повідомляється, що Зеехоферу відома позиція Європи по відношенню до Росії.

Поїздка баварського прем’єр-міністра на чолі економічної делегації запланована на 4 лютого.

Раніше партнери Зеехофера по правлячій коаліції закликали його відмовитися від поїздки, побоюючись, що прем’єр має намір шукати підтримки Москви в боротьбі проти міграційної політики Ангели Меркель.

Сам баварський прем’єр підкреслив, що його візит до Москви погоджений і з Ангелою Меркель, і з главою МЗС ФРН Франком-Вальтером Штайнмайером. Він також зазначив, що нинішня ситуація у світі вимагає міжнародного співробітництва. “З вогнищами криз по всій Європі неможливо впоратися без Росії”, — сказав Зеехофер.