Розслідування ведеться у зв’язку з підозрою у розбещенні малолітньої, повідомив РІА Новини прес-секретар прокуратури Берліна Мартін Штельтнер.Полицейская машина на улице в Берлине. Архивное фото

БЕРЛІН, 1 лютого — РІА Новини, Тетяна Фірсова. Розслідування справи 13-річної Лізи триває, в якості підозрюваних проходять двоє чоловіків, одного з яких 20, іншому — 22 роки, повідомив РІА Новини прес-секретар прокуратури Берліна Мартін Штельтнер.

Представник МЗС ФРН: справа дівчинки Лізи в Берліні розслідувана”Зникнення прояснене. Розслідування триває, воно ведеться у зв’язку з підозрою у розбещенні малолітньої”, — сказав Штельтнер. При цьому передбачуване злочин мав місце ще в минулому році.

Випадок став предметом гучного скандалу в ЗМІ, який вийшов на міжнародний рівень після того, як його почали обговорювати глави МЗС обох країн. Ліза пропала 11 січня, потім вона повернулася додому і розповіла поліції, що її зґвалтували.

Поліцейські з’ясували, що ночувала Ліза в гостях у друга, який живе з матір’ю, а випадок, про який говорить дитина, мав місце ще в минулому році. Його і розслідує прокуратура. Мати дівчинки Світлана Ф. в інтерв’ю Spiegel TV сказала, що її дочка “з понеділка проходить стаціонарне психіатричне лікування”.