Притулок відкрито після скарг деяких мігрантів, яким погрожували в центрах спільного проживання. Новий притулок відкрито в Нюрнберзі і розрахований на вісім чоловік.Беженцы в Европе. Архивное фото. Активісти відкрили перший у Німеччині центр прийому біженців, призначений виключно для осіб нетрадиційної сексуальної орієнтації, заявив агентству Франс Прес ініціатор проекту Міхаель Глас.
ЗМІ: у 2016-2017 роках мігранти обійдуться ФРН в 50 мільярдів євро словами Голосу, очолювана ним асоціація Fliederlich побудувала свій притулок після скарг деяких мігрантів, яким погрожували в центрах спільного проживання. Новий притулок відкрито в Нюрнберзі і розрахований на вісім чоловік.

“Сюди ще ніхто не в’їхав, але це питання одного-двох днів, тут все готово для життя”, — повідомив активіст агентству Франс Прес. Він додав, що заявки на ліжко в двоповерховому будиночку вже подали чотири мігранта – з Ірану, Іраку, Сирії та Ефіопії.

У 2015 році Німеччина прийняла близько 1,1 мільйона біженців. Згідно з січневим опитуваннями громадської думки в Німеччині, більше 60% німців критично ставляться до прийому нових біженців.

За останніми даними прикордонного агентства ЄС Frontex, за перші десять місяців минулого року в Євросоюз прибули близько 1,2 мільйона мігрантів. Тимчасовий контроль кордонів терміном на півроку запровадили Німеччина, Австрія, Франція, Швеція, Данія і Норвегія, яка не є членом Євросоюзу.

Нелегальна міграція в Європу