В даний час Молдова стикається з економічними і політичними труднощами, але Кишинів може розраховувати на підтримку Німеччини та на виконання плану по асоціації Молдови з Євросоюзом, заявила канцлер ФРН Ангела Меркель.Канцлер Германии Ангела Меркель. Архивное фото Канцлер Німеччини Ангела Меркель направила вітальне послання прем’єр-міністра Молдови Павлу Філіпу у зв’язку з його призначенням на посаду голови уряду республіки.

Соціалісти Молдови вимагають скасувати затвердження кабміну ФилипаКабмин під керівництвом демократа Філіпа затверджений 20 січня. З того ж дня прихильники опозиції провели кілька масштабних мітингів. Протестувальники виступають проти уряду Філіпа, вимагають розпуску парламенту і проведення дострокових виборів у законодавчий орган країни, а також зміни Конституції і переходу до прямих виборів президента. Прем’єр неодноразово заявляв, що вимоги протестуючих можуть посилити соціально-економічну ситуацію в республіці.

“Ваша країна стикається з великими економічними, політичними та соціальними викликами. У Ваших силах реалізувати важливі реформи в рамках молдавських структур і відомств, а також виконання плану по асоціації Молдови з Євросоюзом. Ви можете і в подальшому розраховувати на підтримку Федерального уряду”, — цитує Меркель прес-служба молдавського кабміну.

Як відзначають в апараті глави уряду республіки, “канцлер Німеччини побажала прем’єру Молдавії натхнення та успіхів у вирішенні поставлених завдань”.