За 2015 рік ФРН прийняла близько 1,1 мільйона біженців, при чому мова йде тільки про тих, хто зареєструвався в первинних пунктах прийому. Найбільша кількість прохачів притулку прибуло з Сирії, Іраку та Афганістану.Беженцы в очереди на регистрацию в Пассау, Германия. 16 января 2016. Архивное фото

БЕРЛІН, 2 лютого — РІА Новини, Ангеліна Тимофєєва. Німеччина прийняла в січні 92 тисячі біженців, це в три рази більше, ніж за аналогічний період минулого року, повідомило у вівторок агентство Reuters з посиланням на федеральне відомство у справах міграції та біженців.

Віце-прем’єр Чехії: мета багатьох біженців – розпуста культури ЕвропыРечь йде про число біженців, які були зареєстровані в первинних пунктах прийому. В січні 2015 року було зареєстровано лише 32,2 тисячі осіб. Німеччина прийняла в 2015 році близько 1,1 мільйона біженців.

Більшість біженців у січні 2016 року прибули з Сирії, Іраку та Афганістану. Значно менше людей просили притулок, прибувши з Ірану, Марокко, Алжиру, Пакистану, Лівії, Сомалі і Еритреї, пише Рейтер.

Федеральна поліція Німеччини повідомила про майже 65 тисяч мігрантів, які були зареєстровані в січні на кордоні, однак, як заявив глава МВС Томас де Мезьєр, ці дані не остаточні.

Звідки і куди спрямовуються нелегальні мігранти