24-26 січня вересня делегація народних депутатів від партії «Батьківщина» відвідували Женеву з гуманітарною місією для зустрічей з представниками МОП ООН, профспілками і європейськими гуманітарними неурядовими організаціями.

У рамках робочого візиту до Женеви Лідер партії «Батьківщина» Юлія Тимошенко провела зустріч з Генеральним секретарем Глобального союзу IndustriALL Global Union Атле Хоє.


Фото ВО “Батьківщина”

Йшлося про соціальну та гуманітарну ситуацію в Україні, яка склалася через війну росії проти нашої держави. У цьому зв’язку Юлія Тимошенко та Атле Хоє обговорили співпрацю у наданні гуманітарної допомоги народу України, відповідно до потреб у цій сфері.

«В цей нелегкий час для українців ви продовжуєте допомагати нашому народові. Ми щиро вдячні вам за турботу. На жаль, через злочинні дії кремля все більше і більше людей потребують такої підтримки», – наголосила Юлія Тимошенко.

Натомість Атле Хоє запевнив, що його організація продовжить допомагати тим українцям, які цього потребують: “У цей час усі небайдужі мають бути разом з вами. Народ України захищає демократичний світ, і ніхто не має залишатися осторонь”.

У зустрічі також брали участь заступник Голови партії «Батьківщина», перший заступник голови Комітету ВРУ з питань зовнішньої політики Григорій Немиря, народний депутат від партії «Батьківщина» Михайло Волинець та заступник Генерального секретаря IndustriALL Global Union Кемал Озкан.