Нічия Динамо у матчі з Металістом 1925 завадила рівнянам уникнути перехідних матчів за право залишитися в УПЛ. Суперником рівнян у плей-офф стане запорізький Металург.

Верес – Інгулець – 1:0 (0:0)

чемпіонат України з футболу, VBET-ліга, 30 тур

4 червня 2023 року, Рівне, стадіон Авангард, 15:00

Арбітр: Володимир Новохатній (Черкаси). Асистенти: Валентин Куцев (Київська обл.), Володимир Висоцький (Зароріжжя). Четвертий арбітр: Дмитро Панчишин (Харків). Спостерігач арбітражу: Орест Шмигельський (Львів). Делегат УАФ: Сергій Задорожняк (Чернівці).

Верес: Когут – Балан, Курко, Вовченко, Гагун, Кучеров, Кльоц (Годя, 90), Блізніченко (Дахновський, 90), С.Шарай (Лебеденко, 64), Г.Пасіч (В.Шарай, 72), Гайдучик (М.Шестаков, 72).

Головний тренер: Юрій Вірт.

Інгулець: Паламарчук – Нагієв (Сидоренко, 68), Ковальов, Кучеренко, Смоляков, Клименко, Запорожець, Кухарук (Кравчук, 78), Павлов (Козиренко, 46), Сітало, Козак (Резепов, 78).

Головний тренер: Сергій Ковалець.

Гол: Вовченко (74).

Попередження: Г.Пасіч (19).

Вилучення: Курко (90+4) – Нагієв (90+4, на лаві запасних).

Верес мусив обігрувати Інгулець у заключному матчі чемпіонату та сподіватися на поразку Металіста 1925 у паралельному поєдинку з Динамо. Невиконання навіть однієї з цих умов відправить рівнян у зону перехідних матчів.

фото з nkveres.com

Тож Верес відразу пішов у пішли в атаку великими силами. Станіслав Шарай прострілював на дальню стійку – Микола Гайдучик був у дуже вигідній позиції, але виявився неготовим до такої передачі партнера.

Далі дві нагоди змарнував Андрій Блізніченко, який нинішній сезон розпочинав якраз в Інгульці. Олексій Паламарчук у стрибку з дев‘ятки дістав м‘яча після штрафного у виконанні нашого півзахисника.

Ще мить і Андрій Блізніченко пробивав вже з лінії штрафного майданчика – поряд зі стійкою!

У середині тайму забити міг вже Микола Гайдучик. Подачу Геннадія Пасіча зліва він завершував ударом головою у дальній нижній кут – голкіпер Інгульця переводить м‘яча на кутовий!

Але Інгулець  здаватися не збирвася. Більше того, у паралельному матчі Металіст 1925 зрівняв рахунок у протистоянні з Динамо, а кияни ще до перерви опинилися у чисельній меншості.

По перерві гра продовжилася у тому ж ключі. Денис Балан ударом в дотик замикав подачу Андрія Блізніченка з кута поля – знову Олексій Паламарчук дістав м‘яча з-під перекладини!

Після цього нарешті огризнулися гості. Олександр Козак пробивав метрів з п‘яти просто по центру воріт і в неймовірному стрибку команду врятував Богдан Когут!

Там, де не допоміг комбінаційний футбол – допомогла прямолінійність. Семен Вовченко підібрав м‘яча метрів за тридцять від воріт, зробив декілька кроків і невідпорно пробив у кут – 1:0!

Гості відповіли своїм моментом. Артем Сітало пробивав з гострого кута – невлучно.

У підсумку Верес виконав завдання-мінімум і виграв у Інгульця. Втім, у паралельному матчі Динамо простягнуло руку допомоги Металісту 1925, зігравши унічию – 1:1. Саме рівняни зіграють у перехідних матчах. Суперником буде четверта команда Першої ліги Металург.